KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16427195
nr 1642 7195
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvareller, 6 st, Signerad, akvarell, 17x21-30x36, oramade lösa blad
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:28:12
10/9 21:02:14
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.200 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.200 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström